Realitný certifikovaný poradca

Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky

Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky
Cena: 105 000 EUR 3 163 230,00 Sk

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať!

0903 76 76 99; 0917 173 923
strieska@ss-reality.sk

Kód inzerátu: 0076

Predáme 3i byt v Nitre časť Viničky, nachádzajúci sa na 5 poschodí 7 poschodového paneláku. N a vchode paneláku sa nachádza elektronický vrátnik. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Pred panelákom sa nachádza veľké parkovisko a zástavka MHD. Občianska vybavenosť je veľmi dobrá. Samotná lokalita je dnes veľmi vyhľadávaná pre kľudné prostredie a množstvo zelene.

Byt prešiel v roku 2012 kompletnou rekonštrukciou, plávajúca podlaha, dlažba, obklad, rozvody elektriky, výmena potrubia na vodu v stupačkách... V roku 2018 prebehla revízia tesnenia plastových okien. Kuchyňa je komplet vybavená s plynovým sporákom, chladničkou, barovým pultom v časti jedálne tiež zostane malý stolík na TV. Kúpeľňa zostane komplet zariadená tak ako je na obrázkoch, je kompletne a vkusne vyložená dlažbou a obkladom, súčasťou zostane aj staršia ale fungujúca práčka. Toaleta je samostatná , teda oddelená od kúpeľne a je obložená dlažbou a obkladom. Obývačka zostáva komplet zariadená tak ako je na foto nábytok a praktické vstavané skrine. V spálni zostáva vstavaná skriňa.  V byte je wifi, Skylink.

Zariadenie bytu zostáva ako bonus pre záujemcu, jeho cena nie je započítaná v cene nehnuteľnosti.

 

Celková plocha 64
Počet izieb 3
Poschodie 5
Vlastníctvo osobné
Kraj
Obec Nitra
časť, ulica Viničky
Typ stavby panelový dom
Balkón, loggia áno
Stav po kompletnej rekonštrukcii

Fotogaléria

Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky Predaj 3i bytu v Nitre - časť Viničky

Kontaktovať predajcu

* povinné údaje